Chaga (Inonotus obliquus) česky rezavec šikmý je nejmocnější houba, kterou na severu pěstujeme. Je to parazit březového stromu a vyvíjí vlastní léčivé vlastnosti pomocí březových živin. Ve Finsku se široce používá pro své antioxidační a imunitní podpůrné vlastnosti. Chaga obsahuje nejvíce antioxidační sloučeniny. Tyto antioxidanty mohou podpořit vaše DNA před poškozením volnými radikály.

Zaručujeme plnou transparentnost a sledovatelnost našeho extraktu od spór k extraktu. Naše houby jsou pěstovány a zpracovány 100% ve Finsku. Tento produkt se vyrábí špičkovou technologií ultrazvukové extrakce pro biologickou dostupnost sledovaných sloučenin. Používáme 100% plodnice hub – nic jiného. Žádná myceliovaná zrna. Jedná se o poctivý houbový produkt.

  • Zvyšuje vytrvalost
  • Podporuje imunitu
  • Silné antioxidační účinky
Doporučené dávkování:
0,5g – 1g každý den.
Maximální denní dávka je 1g.
1g = 1/2 čajové lžíce.

Složení: Extrakt z houby Chaga (Inonotus obliquus).

K čemu je produkt a jak jej ideálně používat?

KÄÄPÄ Mushrooms Chaga Extract Powder je pro vaši rovnováhu. Chaga obsahuje vysoké množství antioxidantů a beta-glukanů. Nedávné studie ukazují, že čím dále na sever chaga roste, tím vyšší jsou hladiny beta-glukanu. To je důvod, proč KÄÄPÄ sklízí z čistých, organických sběrných oblastí ve finském Laponsku. Naši Chagu Extract Powder se hladce vmíchá do vašich oblíbených teplých nebo studených nápojů. Přidejte půl lžičky, promíchejte a vychutnejte si!