Jeden den v životě Biohackera

Používáme vitální houby do svého denního režimu, zkrátka je tam zakomponujeme jako denní rutinu. Biohacking může vyjadřovat aktivní přístup k vlastnímu životu a optimalizaci lidského výkonu. Pro mnoho biohackerů je tvořený malými a postupnými změnami životního stylu, aby se dosáhlo výrazného zlepšení zdraví a pohody.

Všichni víme, jak je důležitá zdravá ranní rutina, abychom ze dne dostali to nejlepší. S přidáním biohackingových triků, které povzbudí vaše tělo a mysl, může být opravdu velký rozdíl ve zlepšení vašeho každodenního života.

Většina z nás miluje kávu a jako první si ji připraví každé ráno. Víte, že 4-5 šálků kávy způsobuje překyselení žaludku a způsobuje nervozitu? Svůj den začněte vždy se sklenicí čisté vody a vaše tělo vám za to poděkuje. Přidání Chagy do ranního nápoje je jednoduchým trikem jak přidat další výhody do ranní rutiny.

Chaga

Mnoho z nás žije hektický život a žongluje s mnoha povinnostmi v práci i doma. Udržet soustředění a bdělost může být někdy úkol sám o sobě. Abychom se tak vyhnuli odpolednímu stresu a tlaku, udělejte si krátkou meditaci nebo krátkou procházku, která vám dodá potřebnou vzpruhu. Těsně před tím, než se budete potřebovat soustředit si dejte dávku Lion’s Mane přímo pod jazyk nebo do odpoledního čaje.

Lions Mane

Hlavně během zimní sezóny rádi zařazujeme Shiitake do naší každodenní rutiny, abychom zabránili nachlazení a virům. Kapáním pipet Shiitake přímo pod jazyk nebo do oblíbeného nápoje udržíme stálou pohodu a zdraví a pomůže nám se vyhnout nachlazení.

Shiitake

Dalším malým, ale důležitým doplněk každodenního života je mít i večerní rutinu. Uklidnit se po hektickém dni je klíčové pro pohodu následujícího dne. Rádi přidáváme večer Reishi do oblíbeného nápoje např čaje nebo horké čokolády 😊 nebo jednoduše dávkujeme přímo pod jazyk.

Reishi