Nabízí celou škálu zajímavých vlastností. Cenný je hlavně obsah polysacharidů skupiny HEF-P, které patří do skupiny beta-glukanů.

Lví hříva je ultimátní doplněk stravy pro mozek. Obsahuje sloučeniny, díky kterým je díky svým neurotrofním faktorům úžasným podporovatelem vývoje a funkce nervů. Nejzajímavějšími sloučeninami ve lví hřívě / Hericium jsou diterpeny (hericenony a erinaciny), na které se výzkumníci v posledních letech zaměřovali.

KÄÄPÄ Mushrooms Extract Powder Lion’s Mane je zaměřený pro náš mozek. Obsahuje obsahuje beta-glukany a také sloučeniny zvané hericenony, které byly studovány ve vztahu ke zdraví mozku. Nedávné studie ukazují, že tyto sloučeniny mohou zlepšit nervový růstový faktor (NGF) a obsahují neuroprotektivní a neurokognitivní výhody.

Zaručujeme plnou transparentnost a sledovatelnost našeho extraktu. Naše houby jsou pěstovány a zpracovány 100% ve Finsku. Tento produkt se vyrábí špičkovou technologií ultrazvukové extrakce pro biologickou dostupnost sledovaných sloučenin. Používáme 100% plodnice hub – nic jiného. Žádná myceliovaná zrna. Jedná se o poctivý houbový produkt.

KÄÄPÄ Mushrooms Lion’s Mane Extract Powder se hladce vmíchá do vašich oblíbených teplých nebo studených nápojů. Přidejte půl lžičky, dobře promíchejte a užívejte si!

  • Obsahuje sloučeniny hericenony a erinaciny.
  • Pomáhá zmírnit mírné příznaky deprese a úzkosti
  • Snižuje zánět a oxidační stres
  • Dokáže bystřit naše smysly a zlepšovat pozornost

Obsah sloučeniny

BETA GLUKANY
Testováno: minimální obsah 15%
Doporučené dávkování:
0,5g – 1g každý den.
Maximální denní dávka je 1g.
1g = 1/2 čajové lžíce.

Složení: Extraktový prášek vyrobený ze 100% Lion’s Mane (Hericium
erinaceus plodnice).