0

Žádné produkty v košíku.

SOMA tinktura Reishi BIO

Nutriční údajeObsah v 1 dávce (2ml)
Reishi1000mg

Produkt je dodáván ve dvou variantách

30ml (15 dávek)

50ml (25 dávek)

O přípravku Reishi

Je zcela možné, že Reishi (Ganoderma lucidum) česky lesklokorka je nejoblíbenější funkční houba na naší planetě. Má zvláštní postavení v západní i čínské medicíně. Používá se hlavně pro své adaptogenní vlastnosti, je úctyhodným a důvěryhodným podporovatelem imunity i jako regulátor krevního tlaku a je neuvěřitelný při redukování zánětu.

  • Zlepšuje a podporuje kvalitu spánku
  • Podporuje imunitu
  • Zmírňuje stres
  • Redukuje záněty

Naše Reishi pěstujeme venku na naší farmě v Karjalohja ve Finsku. Tím je zajištěno, že se používají plodnice nejvyšší kvality. Na jaře naočkujeme březové kulatiny a následující rok reishi kolonizuje kulatiny a plody. Používáme finské kmeny, které byly testovány na vysokou kvalitu. V současné době pěstujeme 10 různých kmenů a kombinujeme je pro extrakt z Reishi nejvyšší lékařské kvality.

O našem extrakčním procesu: Dvakrát extrahujeme sušené Reishi v poměru 1:20. Tím je zajištěno, že každá láhev tekutého extraktu je velmi účinná se všemi důležitými léčivými sloučeninami extrahovanými. Mezi zajímavé sloučeniny Reishi patří:

  • triterpeny
  • Beta-glukany

Složení: Extrakt z houby Reishi (Ganoderma lucidum), voda a alkohol (25% extrakt).

Dávkování Tinktury KÄÄPÄ Health jsou unikátní extrakty z hub. Vždy začínejte s menšími dávkami a postupně zvyšujte. Doporučená maximální denní dávka je 2 ml (1ml = cca 26kapek). Ideálně dávkujte 1 hodinu před spaním. Vzhledem k tomu, že jsou naše výtažky silné, doporučujeme každé tři měsíce týdenní pauzu.

Vezměte na vědomí – tato tvrzení by neměla být interpretována jako seznam lékařských tvrzení.

Výrobce: Suomen Agrometsä Oy, Askersintie 62A5, Mustio (země Finsko)

Doplněk stravy