0

Žádné produkty v košíku.

Soma tinktura Shiitake BIO

Nutriční údajeObsah v 1 dávce (2ml)
Shiitake1000mg

Produkt je dodáván ve dvou variantách

30ml (15 dávek)

50ml (25 dávek)

O přípravku Shiitake

Shiitake (Lentinula edodes) český název Houževnatec jedlý se používá hlavně jako kulinářská houba, ale může být použita pro své léčivé sloučeniny, pokud je správně extrahována. Shiitake je dobrý podporovatel imunity, regulátor krevního tlaku a je neuvěřitelný při redukování zánětu.

  • Podporuje imunitu
  • Pomáhá regulovat krevní tlak
  • Redukuje záněty

O našem Shiitake: Shiitake pěstujeme venku na naší farmě v Karjalohja ve Finsku. Toto je 1000 let stará japonská technika. Tím je zajištěno, že se používají plodnice nejvyšší kvality. Na jaře naočkujeme břízy a následující rok Shiitake kolonizuje poleno a plody. Používáme vysoce kvalitní komerční kmeny z Japonska.

O našem extrakčním procesu: Sušené Shiitake dvakrát extrahujeme v poměru 1:20. Tím je zajištěno, že každá láhev tekutého extraktu je velmi účinná se všemi důležitými léčivými sloučeninami extrahovanými. Mezi zajímavé sloučeniny v Shiitake patří:

  • beta-glukany
  • eritadenin
  • steroly

Složení: Extrakt z houby Shiitake (Lentinula edodes), voda a alkohol (25% extrakt).

Dávkování: Tinktury KÄÄPÄ Health jsou unikátní extrakty z hub. Vždy začínejte s menšími dávkami a postupně zvyšujte. Doporučená maximální denní dávka je 2 ml (1ml = cca 26kapek). Vzhledem k tomu, že jsou naše výtažky silné, doporučujeme každé tři měsíce týdenní pauzu.

Vezměte na vědomí – tato tvrzení by neměla být interpretována jako seznam lékařských tvrzení.

Výrobce: Suomen Agrometsä Oy, Askersintie 62A5, Mustio (země Finsko)

Doplněk stravy